Love Alarm 2019

Love Alarm 2019

Aug. 22, 2019
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Mar. 12, 2021

Regjizori

Song Kang
Regjizori

Aktorët

Kim So-hyun isKim Jojo
Kim Jojo
Jung Ga-ram isLee Hye-yeong
Lee Hye-yeong
Song Kang isHwang Sun-oh
Hwang Sun-oh
Go Min-si isPark Gul-mi
Park Gul-mi
Lee Jae-eung isChon Duk-gu
Chon Duk-gu
Ki Do-hun isBrian Chon
Brian Chon
Bae Da-bin isMon-sun
Mon-sun
Song Seon-mi isJeong Mi-mi
Jeong Mi-mi
Shim Yi-young isBae Gyeong-hee
Bae Gyeong-hee

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Aplikacioni i momentit është ai që ju paralajmëron për praninë e dikujt që ju pëlqen në afërsi. Por kur e takoni atë dhe vërtet e njihni njëri-tjetrin atëherë çfarë ndodh?

 

Love Alarm 2019 me Titra Shqip – Për çfarë flet?

Quhet Alarm Dashurie dhe është një aplikacion që njofton pronarin e telefonit inteligjent kur ka dikë që i pëlqen brenda dhjetë metrash. Gjithashtu mund të llogarisë numrin e përgjithshëm të njerëzve që ju pëlqejnë, pavarësisht nga vendndodhja. Megjithatë, e gjithë kjo është qartë anonime.

Kur Kim Jojo dhe Hwang Sun-oh takohen, me sugjerimin e aplikacionit, dilema është e fortë: a u pëlqen vërtet njëri-tjetri thellë-thellë apo janë ndikuar nga teknologjia? Dhe si të merresh me ndjenjat që Lee Hee-Young, shoku më i mirë i Hwang Sun-oh, ka për Kim Jojo? Ndoshta gjëja më e mirë është të vendosni të injoroni Alarmin e Dashurisë dhe të përpiqeni të jetoni gjithçka në një mënyrë natyrale dhe spontane për të zbuluar të vërtetën e ndjenjave.

Love Alarm 2019
Love Alarm 2019
Love Alarm 2019
Love Alarm 2019
Love Alarm 2019
Love Alarm 2019
Love Alarm 2019
Love Alarm 2019
Love Alarm 2019
Love Alarm 2019
Titulli origjinal 좋아하면 울리는
Vlerësimi TMDb 8.5 1,454 vota
Transmetuar në dt: Aug. 22, 2019
Përfunduar në dt: Mar. 12, 2021
Sezone 2
Episodet 14
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

True Beauty 2020
Lupin 2021 me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Respect 2020
Blood of Zeus 2020
Sherlock 2010 me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip