Locked Up (2015) me Titra Shqip

Locked Up (2015) me Titra Shqip

Apr. 20, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 20, 2015
10
2Sezoni 2 Mar. 31, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Apr. 23, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Dec. 03, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Álex Pina
Regjizori

Aktorët

Najwa Nimri isZulema Zahir
Zulema Zahir
Maggie Civantos isMacarena Ferreiro
Macarena Ferreiro
Berta Vázquez isRizos Kabila
Rizos Kabila
Alba Flores isSaray Vargas
Saray Vargas
Ramiro Blas isCarlos Sandoval
Carlos Sandoval
Marta Aledo isTere González
Tere González
Laura Baena isAntonia Trujillo
Antonia Trujillo
Itziar Castro isGoya Fernández
Goya Fernández
Alberto Velasco isAntonio Palacios
Antonio Palacios

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

E vendosur për të marrë fajin për mashtrimin e korporatave, e reja Macarena Ferreiro është mbyllur në një burg grash të sigurisë së lartë të rrethuar nga kriminelë të ashpër, të pamëshirshëm në këtë thriller të tensionuar, provokues spanjoll.

Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vis a vis
Vlerësimi TMDb 8 2,048 vota
Transmetuar në dt: Apr. 20, 2015
Përfunduar në dt: Feb. 04, 2019
Sezone 4
Episodet 40
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Unorthodox 2020
The Serpent 2021
For Life (2020) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip