Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip

Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip

May. 07, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 07, 2021

Regjizori

Aktorët

Josh Duhamel isSheldon Sampson / The Utopian
Sheldon Sampson / The Utopian
Ben Daniels isWalter Sampson / Brainwave
Walter Sampson / Brainwave
Leslie Bibb isGrace Sampson / Lady Liberty
Grace Sampson / Lady Liberty
Andrew Horton isBrandon Sampson / Paragon
Brandon Sampson / Paragon
Elena Kampouris isChloe Sampson
Chloe Sampson
Mike Wade isFitz Small / The Flare
Fitz Small / The Flare
Matt Lanter isGeorge Hutchene / Skyfox
George Hutchene / Skyfox

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Millarworld është emërtimi me të cilin autori skocez Mark Millar ka publikuar komikët e tij, duke kompozuar Universin Millarworld; që nga viti 2017 ai ka qenë në Netflix, duke bërë debutimin e tij “në shtëpi” me Jupiter’s Legacy, duke lëshuar serialin e tij të parë ekskluziv origjinal të bazuar në një komik superheronjsh.

 

 

Për çfarë flet seriali:- Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip

Brezi i parë i superheronjve mori pushtet në vitet 1930 dhe mbrojti njerëzimin me ta për gati një shekull të tërë. Tani është koha që t’ia kalojmë shkopin brezit të ri, detyra e të cilit nuk është aspak e lehtë. Në fakt, superheronjtë e rinj e gjejnë veten të detyruar të mbrojnë botën duke provuar vlerën e tyre pa tradhtuar reputacionin e prindërve të tyre legjendar, por bota ka ndryshuar.

Për këtë arsye, nga njëra anë ata, si të gjithë fëmijët, duhet të përballen çdo ditë me dinamikën e familjes së cilës sigurisht nuk mund t’i shpëtojnë, por në të njëjtën kohë, pavarësisht moshës së tyre të re, ata duhet të mësojnë të mbajnë peshën dhe përgjegjësinë e fuqive të tyre dhe mbi të gjitha të brendësojnë konceptin e besnikërisë së të cilit prindërit kanë qenë gjithmonë kampionë.

Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Jupiter's Legacy
Vlerësimi TMDb 7.5 312 vota
Transmetuar në dt: May. 07, 2021
Përfunduar në dt: May. 07, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Your Honor 2020
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
Sexify 2021
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Vincenzo 2021
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Professionals 2020
Camelot 2011
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Hache 2019