Invincible 2021

Invincible 2021

Mar. 26, 2021
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 26, 2021

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Steven Yeun isMark Grayson / Invincible (voice)
Mark Grayson / Invincible (voice)
Sandra Oh isDebbie Grayson (voice)
Debbie Grayson (voice)
J.K. Simmons isNolan Grayson / Omni-Man (voice)
Nolan Grayson / Omni-Man (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Mark Grayson është një adoleshent si shumë të tjerë: normal, me një jetë të rregullt. Përveç një pyetjeje: babai i tij Nolan është super-heroi më i fuqishëm në botë. Por çfarë do të ndodhë me marrëdhënien babë-bir kur, në moshën shtatëmbëdhjetë vjeç, Mark e kupton se edhe ai ka filluar të zhvillojë superfuqi? Para së gjithash, ai do të fillojë të bashkëpunojë me babanë e tij, duke punuar nën vëzhgimin e tij.

Invincible 2021
Invincible 2021
Invincible 2021
Titulli origjinal Invincible
Vlerësimi TMDb 8.9 2,052 vota
Transmetuar në dt: Mar. 26, 2021
Përfunduar në dt: Apr. 30, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Who Killed Sara? (2021)
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Elite (2018) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
The Mosquito Coast 2021
The Innocent (2021)
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip