Into the Night (2020) me Titra Shqip

Into the Night (2020) me Titra Shqip

May. 01, 2020
Vlerësimi juaj: 0
7.3 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 01, 2020
10
2Sezoni 2 Sep. 08, 2021

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Thrileri post-apokaliptik i Netflix i ideuar nga Jason George vjen nga Belgjika dhe bazohet në një roman polak, me një histori që përshtat fundin e mundshëm të afërt të botës në një mjedis të huazuar nga filmat si Aeroporti ’77.

Into the Night (2020) me Titra Shqip
Into the Night (2020) me Titra Shqip
Into the Night (2020) me Titra Shqip
Into the Night (2020) me Titra Shqip
Into the Night (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Into the Night
Vlerësimi TMDb 7.6 282 vota
Transmetuar në dt: May. 01, 2020
Përfunduar në dt: Sep. 08, 2021
Sezone 2
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 37 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Dominion 2014
The Strain (2014) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Made For Love 2021
The Gift (2019) me Titra Shqip
Extant 2014
Blood of Zeus 2020
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip