Innocent 2017

Innocent 2017

Jan. 27, 2017
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 27, 2017

Regjizori

Aktorët

Haluk Bilginer isCevdet Bayrakçı
Cevdet Bayrakçı
Nur Sürer isNermin Bayrakçı
Nermin Bayrakçı
Okan Yalabık isTarık Bayrakçı
Tarık Bayrakçı
Serkan Keskin isTaner Bayrakçı
Taner Bayrakçı
Mehmet Özgür isSelahattin
Selahattin

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një qytet paqësor malor,, një oficer në pension dhe familja e tij janë zhytur në një mister vrasjeje të mbushur me sekrete tronditëse dhe të varrosura.

Innocent 2017
Innocent 2017
Innocent 2017
Innocent 2017
Innocent 2017
Innocent 2017
Innocent 2017
Innocent 2017
Innocent 2017
Titulli origjinal Masum
Vlerësimi TMDb 8.2 41 vota
Transmetuar në dt: Jan. 27, 2017
Përfunduar në dt: Feb. 17, 2017
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

WandaVision 2021
True Story (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Dracula 2020
My Name (2021) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip