Injustice (2011)

Injustice (2011)

Jun. 06, 2011
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 05, 2011

Regjizori

Aktorët

James Purefoy isWilliam Travers
William Travers
Dervla Kirwan isJane Travers
Jane Travers
Nathaniel Parker isMartin Newall
Martin Newall
Charlie Creed-Miles isDI Mark Wenborn
DI Mark Wenborn
Obi Abili isDS Nick Taylor
DS Nick Taylor

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në sipërfaqe William Travers është një fotografi suksesi. Një avokat penalist i lumtur jeton me gruan e tij në Suffolk-un rural. Sidoqoftë, Travers është ende duke u rikuperuar nga një seri traumatike ngjarjesh që kanë tronditur besimin e tij në sistemin ligjor.

Me dëshirë, ai është tërhequr në një çështje që përfshin mikun e tij të vjetër Martin Newall i cili përballet me akuza për komplot dhe vrasje ndërsa në të njëjtën kohë po hetohet nga një detektiv i egër dhe hakmarrës, Mark Wenborn.

Injustice (2011)
Injustice (2011)
Injustice (2011)
Injustice (2011)
Titulli origjinal Injustice
Vlerësimi TMDb 7 13 vota
Transmetuar në dt: Jun. 06, 2011
Përfunduar në dt: Jun. 10, 2011
Sezone 1
Episodet 5
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Camelot 2011
Friends (1994) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
True Beauty 2020
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Vikings (2013)
Your Honor 2020
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Dietland (2018)