I Am Not Okay with This 2020

I Am Not Okay with This 2020

Feb. 26, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 26, 2020

Regjizori

Aktorët

Sophia Lillis isSydney Novak
Sydney Novak
Wyatt Oleff isStanley Barber
Stanley Barber
Richard Ellis isBrad Lewis
Brad Lewis
Joe Fishel isHigh School Football Referee
High School Football Referee

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Sidnei është një adoleshente pesëmbëdhjetë vjeçe si shumë të tjerë, që lufton çdo ditë me një jetë komplekse. I duhet të lundrojë midis problemeve familjare, detyrave të shkollës, miqësive, dashurisë (sekrete) dhe të papërgjegjshme për mikun e saj më të mirë. Një ditë, problemeve të saj i shtohet një risi e papritur: superfuqitë e pakuptueshme (për shembull, ajo e telekineze) që duket se vijnë nga askund dhe rriten më shumë çdo ditë.

I Am Not Okay with This 2020
I Am Not Okay with This 2020
I Am Not Okay with This 2020
I Am Not Okay with This 2020
I Am Not Okay with This 2020
I Am Not Okay with This 2020
Titulli origjinal I Am Not Okay with This
Vlerësimi TMDb 8.3 1,221 vota
Transmetuar në dt: Feb. 26, 2020
Përfunduar në dt: Feb. 26, 2020
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 23 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dracula 2020
Arrow (2012) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Camelot 2011
Deadly Class 2019
Dominion 2014