Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip

Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip

Mar. 02, 2008
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 02, 2008
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ky emision mbulon tema se si trupi reagon ndaj momenteve të stresit ekstrem si të ngecurit në një shpellë ose të ikësh nga zjarret e pyjeve. Përbëhet nga katër episode që të gjitha përqendrohen në një aspekt të caktuar të trupit tonë kur ne “shtyhemi në kufi”.

Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Human Body: Pushing the Limits
Transmetuar në dt: Mar. 02, 2008
Përfunduar në dt: Mar. 09, 2008
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Dance (2020)
Marvel Studios: Legends 2021
Cosmos (2014) me Titra Shqip
The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip