Hellbound (2021) me Titra Shqip

Hellbound (2021) me Titra Shqip

Nov. 19, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 19, 2021
10

Regjizori

Yeon Sang-ho
Regjizori

Aktorët

Yoo Ah-in isJeong Jin-su
Jeong Jin-su
Park Jeong-min isBae Young-jae
Bae Young-jae
Kim Hyun-joo isMin Hye-jin
Min Hye-jin
Won Jin-a isSong So-hyun
Song So-hyun
Yang Ik-june isJin Kyung-hoon
Jin Kyung-hoon
Ryu Kyung-soo isDeacon Yu-ji
Deacon Yu-ji
Lee Re isJin Hee-jeong
Jin Hee-jeong
Lim Hyung-kook isGong Hyeong-jun
Gong Hyeong-jun

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Qeniet jotokësore japin dënime të përgjakshme, duke dërguar individë në ferr dhe duke krijuar një grup fetar të themeluar mbi idenë e drejtësisë hyjnore.

Hellbound (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Profecia do Inferno
Vlerësimi TMDb 8 117 vota
Transmetuar në dt: Nov. 19, 2021
Përfunduar në dt: Nov. 19, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Money Heist (2017) me Titra Shqip
WandaVision 2021
The Serpent 2021
The Wire (2002) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Your Honor 2020
Normal People (2020) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Lucifer (2016) me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020