Hawkeye (2021) me Titra Shqip

Hawkeye (2021) me Titra Shqip

Nov. 24, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 24, 2021
10

Regjizori

Jonathan Igla
Regjizori

Aktorët

Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Hailee Steinfeld isKate Bishop
Kate Bishop
Tony Dalton isJack Duquesne
Jack Duquesne
Alaqua Cox isMaya Lopez / Echo
Maya Lopez / Echo
Fra Fee isKazi Kazimierczak
Kazi Kazimierczak
Vera Farmiga isEleanor Bishop
Eleanor Bishop

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ish-Avenger Clint Barton ka një mision në dukje të thjeshtë: të kthehet te familja e tij për Krishtlindje. E mundur? Ndoshta me ndihmën e Kate Bishop, një shigjetare 22-vjeçare me ëndrra për t’u bërë një superhero. Të dy detyrohen të punojnë së bashku kur një prani nga e kaluara e Barton kërcënon të prishë shumë më tepër se sa frymën festive.

Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hawkeye
Vlerësimi TMDb 9.1 64 vota
Transmetuar në dt: Nov. 24, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chucky (2021) me Titra Shqip
Hache 2019
Deadly Class 2019
Atypical (2017) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Extant 2014
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Dracula 2020
Waco (2018) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip