Hache 2019

Hache 2019

Nov. 01, 2019
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 01, 2019
2Sezoni 2 Feb. 05, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Aktorët

Eduardo Noriega isAlejandro Vinuesa
Alejandro Vinuesa
Marc Martínez isArístides
Arístides

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

H (Hache në spanjisht) do të thotë Helena, protagoniste e serialit origjinal të Netflix të vendosur në vitet ’60 në një botë kriminale, pjesë e së cilës gradualisht përfundon. Për të gjetur një zgjidhje për problemet e saj personale dhe familjare, Helena së shpejti do të bëhet zonja e një qyteti të drogës, duke filluar një garë për pushtet brenda organizatës kriminale.

 

Hache 2019 me Titra Shqip – për çfarë flet?

Barcelona, ​​vitet 1960: historia është e frymëzuar nga ngjarje të vërteta përqendrohet në karakterin e Helenës, një grua e cila, në mënyrë që të përpiqet të mbledhë së bashku paratë e nevojshme për të nxjerrë burrin e saj nga burgu, i jep fund sa më mirë që të mundet , madje duke shkuar deri në prostitucion. Pastaj ajo fillon të punojë për një bos të madh në trafikun e drogës në qytet, dhe ngadalë, pasi ka arritur ta josh atë, ajo gjithashtu fiton dashurinë dhe nderimin e tij, duke u ngatërruar gjithnjë e më shumë në botën e nëndheshme. Nxjerrja e thonjve, në atë pikë, do të jetë mënyra e vetme për të mashtruar me mjedisin dhe ndoshta edhe për të arritur pozicione të fuqisë në vetën e parë, nën pseudonimin e H (Hache, ose Acca në Spanjisht).

Hache 2019
Hache 2019
Hache 2019
Titulli origjinal Hache
Vlerësimi TMDb 6.8 9 vota
Transmetuar në dt: Nov. 01, 2019
Përfunduar në dt: Feb. 05, 2021
Sezone 2
Episodet 14
Kohëzgjatja mesatare 46 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Money Heist (2017) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Rédl (2018) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
The Pacific 2010
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Dominion 2014