Ginny & Georgia 2021

Ginny & Georgia 2021

Feb. 24, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 24, 2021

Regjizori

Sarah Lampert
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

“Ne jemi si një mami për mike, por me cica më të mëdhaja”: qëllimi i serialit origjinal amerikan Netflix për të hyrë në linjën e komedive nënë-bijë është i qartë. Përveç azhornimit të tij, megjithatë, në vitet bashkëkohore, ajo e nuancon atë me një mënyrë dramatike, duke futur në komplot një ikje nga e kaluara që ndikon në të tashmen e protagonistes nënë.

Ginny & Georgia 2021
Ginny & Georgia 2021
Ginny & Georgia 2021
Ginny & Georgia 2021
Ginny & Georgia 2021
Titulli origjinal Ginny & Georgia
Vlerësimi TMDb 8.1 562 vota
Transmetuar në dt: Feb. 24, 2021
Përfunduar në dt: Feb. 24, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 59 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Sexify 2021
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip