Fatma 2021

Fatma 2021

Apr. 27, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 27, 2021

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Trilleri turk i shpërndarë nga Netflix është një histori dramatike dhe komplekse që duket se nuk i jep aspak prehje protagonistit të saj fatkeq: një grua e kapur mes vështirësive të një jete modeste që e gjen veten pavarësisht vetvetes në mes të mistereve më të mëdha se ajo dhe reagon me një ‘transformim të papritur..

Fatma 2021
Fatma 2021
Fatma 2021
Fatma 2021
Titulli origjinal Fatma
Vlerësimi TMDb 7.4 27 vota
Transmetuar në dt: Apr. 27, 2021
Përfunduar në dt: Apr. 27, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

30 Coins 2020
Hache 2019
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Deadly Class 2019
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Hawkeye (2021) me Titra Shqip