Fate: The Winx Saga 2021

Fate: The Winx Saga 2021

Jan. 22, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 22, 2021

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Udhëtimi në moshën e pesë zanëve që ndjekin Alfea, një shkollë magjike me konvikt në Botën tjetër, ku ata duhet të mësojnë të zotërojnë fuqitë e tyre ndërsa lundrojnë në dashuri, rivalitete dhe monstra që kërcënojnë vetë ekzistencën e tyre.

Fate: The Winx Saga 2021
Fate: The Winx Saga 2021
Fate: The Winx Saga 2021
Fate: The Winx Saga 2021
Fate: The Winx Saga 2021
Fate: The Winx Saga 2021
Titulli origjinal Fate: The Winx Saga
Vlerësimi TMDb 8.4 725 vota
Transmetuar në dt: Jan. 22, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 22, 2021
Sezone 2
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Love 101 (2020) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
The Queen’s Gambit 2020
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
Resident Alien (2021)
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Camelot 2011
True Beauty 2020
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021)