Extant 2014

Extant 2014

Jul. 09, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 09, 2014
2Sezoni 2 Jun. 30, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Mickey Fisher
Regjizori

Aktorët

Halle Berry isMolly Woods
Molly Woods
Pierce Gagnon isEthan Woods
Ethan Woods
Grace Gummer isJulie Gelineau
Julie Gelineau
Tyler Hilton isCharlie Arthurs
Charlie Arthurs

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Molly Woods është një astronaute që punon për ISEA (Agjencia Ndërkombëtare për Hulumtimin e Hapësirës) dhe që një ditë i caktohet një mision që përfshin një qëndrim në hapësirë ​​prej trembëdhjetë muajsh, për t’u “shërbyer” vetëm brenda stacionit hapësinor Seraphim.

Pas kthimit të saj, ajo më në fund përqafon burrin e saj John, një inxhinier robotik dhe krijues i androidit Ethan, fëmija i tyre i vetëm, pasi që infertiliteti i Molly nuk e lejoi kurrë atë të ngelej shtatzënë natyrshëm. Sidoqoftë, papritur, kur Molly kthehet në Tokë, ajo zbulon se në mënyrë misterioze ka mbetur shtatzënë.

Extant 2014
Extant 2014
Extant 2014
Extant 2014
Extant 2014
Extant 2014
Titulli origjinal Extant
Vlerësimi TMDb 6.4 226 vota
Transmetuar në dt: Jul. 09, 2014
Përfunduar në dt: Sep. 09, 2015
Sezone 2
Episodet 26
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blood of Zeus 2020
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Into the Night (2020) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
The Flash (2014) me Titra Shqip
Yasuke 2021
Arrow (2012) me Titra Shqip