Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip

Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip

Jun. 16, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 16, 2021
5

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Omar Ayuso isOmar Shanna
Omar Shanna
Arón Piper isAnder Muñoz
Ander Muñoz

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Tani në periudhë faljeje, Ander do të kalojë verën e tij duke ndihmuar Alexis, partnerin e tij të kimioterapisë, të kalojë trajtimin.

Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elite Histórias Breves: Omar Ander Alexis
Vlerësimi TMDb 7.8 104 vota
Transmetuar në dt: Jun. 16, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 16, 2021
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 15 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Atypical (2017) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
A Discovery of Witches 2018
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Innocent 2017
Tell Me a Story 2018
Solo (2016) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Skylines 2019
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip