Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip

Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip

Jun. 15, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 15, 2021

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Mina El Hammani isNadia Shanaa
Nadia Shanaa
Miguel Bernardeau isGuzmán Nunier
Guzmán Nunier

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nadia ndihet e konfliktuar për të parë apo jo të dashurin e saj në distancë, Guzmán, kur kthehet në Spanjë për dasmën e motrës së saj.

Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elite Histórias Breves: Nadia Guzmán
Vlerësimi TMDb 7.9 120 vota
Transmetuar në dt: Jun. 15, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 15, 2021
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 15 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Chair (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
Injustice (2011)
You (2018) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Dietland (2018)
Elite (2018) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip