Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip

Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip

Jun. 14, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 14, 2021

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Miguel Bernardeau isGuzmán Nunier
Guzmán Nunier
Claudia Salas isRebe de Bormujo
Rebe de Bormujo
Georgina Amorós isCaye Grajera
Caye Grajera

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Rebe organizon një festë intime në shtëpi për miqtë e saj, por situata merr një kthesë dramatike me ndihmën e drogës dhe vizitorëve të papritur.

Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elite Histórias Breves: Guzmán Caye Rebe
Vlerësimi TMDb 8.4 220 vota
Transmetuar në dt: Jun. 14, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 14, 2021
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 15 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
30 Coins 2020
Hightown (2020) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
Ginny & Georgia 2021
Your Honor 2020
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip