Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip

Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip

Jun. 17, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 17, 2021

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Itzan Escamilla isSamuel Garcia
Samuel Garcia
Ester Expósito isCarla Roson
Carla Roson

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Samuel përpiqet të bëjë një gjest të madh romantik në aeroport në mënyrë që të bindë Karlën të mos hipë në fluturimin e saj për në Londër.

Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Elite Histórias Breves: Carla Samuel
Vlerësimi TMDb 7.8 182 vota
Transmetuar në dt: Jun. 17, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 17, 2021
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 15 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
Innocent 2017
Sexify 2021
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Injustice (2011)
Methanol (2018) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
Camelot 2011
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip