Driven (2018) me Titra Shqip

Driven (2018) me Titra Shqip

Aug. 10, 2018
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 10, 2018
2Sezoni 2 Jul. 22, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë elastike me një të kaluar tragjike dhe një zemër ari bie në dashuri me një shofer makinash gare.

Driven (2018) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Driven
Vlerësimi TMDb 8.5 66 vota
Transmetuar në dt: Aug. 10, 2018
Përfunduar në dt: Aug. 12, 2021
Sezone 2
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Titans (2018) me Titra Shqip
Fatma 2021
Unorthodox 2020
Extant 2014
Euphoria 2019
True Beauty 2020
Dietland (2018)
Yasuke 2021
The Pacific 2010
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Dracula 2020
The Nevers 2021