DOTA: Dragon’s Blood 2021

DOTA: Dragon’s Blood 2021

Mar. 25, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 25, 2021

Regjizori

Aktorët

Lara Pulver isMirana (voice)
Mirana (voice)
Tony Todd isSlyrak (voice)
Slyrak (voice)
Yuri Lowenthal isDavion (voice)
Davion (voice)
Troy Baker isInvoker (voice)
Invoker (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas takimeve me një dragua dhe një princeshë në misionin e saj, një Kalorës Dragoi përfshihet në ngjarje më të mëdha sesa mund të kishte imagjinuar ndonjëherë.

DOTA: Dragon’s Blood 2021
Titulli origjinal DOTA: Dragon's Blood
Vlerësimi TMDb 8.1 152 vota
Transmetuar në dt: Mar. 25, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 25, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 25 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Camelot 2011
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Vikings (2013)
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Made For Love 2021
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip