Don’t Look Deeper 2020

Don’t Look Deeper 2020

Jul. 27, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 27, 2020

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Kaliforninë e së ardhmes së afërt, nxënësja e shkollës së mesme Aisha mëson një sekret të errët për veten e saj. Ajo shkon nga ëndrrat e diplomimit dhe kolegjit … drejt vrapimit papritur për jetën e saj.

Don’t Look Deeper 2020
Titulli origjinal Don't Look Deeper
Vlerësimi TMDb 8.7 13 vota
Transmetuar në dt: Jul. 27, 2020
Përfunduar në dt: Aug. 11, 2020
Sezone 1
Episodet 14
Kohëzgjatja mesatare 10 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Behind Her Eyes 2021
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Invincible 2021
Hache 2019
Atypical (2017) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Baby (2018) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021