Dinotopia (2002) me Titra Shqip

Dinotopia (2002) me Titra Shqip

May. 12, 2002
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 12, 2002

Regjizori

James Gurney
Regjizori

Aktorët

David Thewlis isCyrus Crabb
Cyrus Crabb
Katie Carr isMarion Waldo
Marion Waldo
Jim Carter isMayor Waldo
Mayor Waldo
Alice Krige isRosemary Waldo
Rosemary Waldo
Wentworth Miller isDavid Scott
David Scott
Tyron Leitso isKarl Scott
Karl Scott
Hannah Yelland isRomana Denison
Romana Denison
Lee Evans isZipeau (voice)
Zipeau (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas një aksidenti avioni, dy gjysmëvëllezërit kundërshtarë e gjejnë veten në një ishull të humbur mahnitës ku njerëzit pacifistë të ndritur dhe dinosaurët inteligjentë që flasin kanë krijuar një shoqëri utopike mesjetare. Por fatkeqësia e afërt po afrohet.

Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dinotopia
Vlerësimi TMDb 6.2 113 vota
Transmetuar në dt: May. 12, 2002
Përfunduar në dt: May. 14, 2002
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 86 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arcane (2021) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Bullets (2021) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Loki 2021 me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
The Mosquito Coast 2021
Trese (2021) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Shadow and Bone 2021