Dietland (2018)

Dietland (2018)

Jun. 04, 2018
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 04, 2018

Regjizori

Marti Noxon
Regjizori

Aktorët

Joy Nash isPlum Kettle
Plum Kettle
Julianna Margulies isKitty Montgomery
Kitty Montgomery
Robin Weigert isVerena Baptist
Verena Baptist
Erin Darke isLeeta Albridge
Leeta Albridge
Adam Rothenberg isDominic O’Shea
Dominic O’Shea
Rowena King isCheryl Crane-Murphy
Cheryl Crane-Murphy

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Plum Kettle, shkrimtar fantazmë për redaktorin e një prej revistave më të nxehta të modës në New York, lufton me imazhin e vetes dhe niset në një rrugë tepër të komplikuar për vetë-pranim. Në të njëjtën kohë, të gjithë po gumëzhijnë për raportet e lajmeve në lidhje me burrat, të akuzuar për abuzim seksual dhe sulme, të cilët po zhduken dhe po takojnë vdekje të parakohshme, të dhunshme.

Dietland (2018)
Dietland (2018)
Dietland (2018)
Dietland (2018)
Dietland (2018)
Titulli origjinal Dietland
Vlerësimi TMDb 6.9 15 vota
Transmetuar në dt: Jun. 04, 2018
Përfunduar në dt: Jul. 30, 2018
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stargirl 2020 me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021
Deadly Class 2019
Modern Love (2019) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Waco (2018) me Titra Shqip
Bodyguard 2018
The Chair (2021) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Clickbait (2021) me Titra Shqip