Deadly Class 2019

Deadly Class 2019

Jan. 16, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 16, 2019

Regjizori

Rick Remender
Regjizori

Aktorët

Benedict Wong isMaster Lin
Master Lin
Benjamin Wadsworth isMarcus Lopez Arguello
Marcus Lopez Arguello
Lana Condor isSaya Kuroki
Saya Kuroki
Luke Tennie isWillie Lewis
Willie Lewis
Liam James isBilly Bennett
Billy Bennett

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e Deadly Class 2019 me titra shqip është vendosur në kundër-kulturën e fundit të viteve 1980 dhe tregon historinë e një adoleshenti i cili rekrutohet në një shkollë elitare private plot me fëmijë nga familje të kriminelëve të pasur dhe të fuqishëm. Marcus Lopez do të kalojë nga jeta e vështirë e rrugëve në qarqet shoqërore të të jashtëligjshmëve jo më pak të rrezikshëm; Midis një kursi të pamëshirshëm studimi dhe bandave të shokëve të shkollës, lufta për mbijetesë do të jetë një mësim në rendin e ditës për Marcus. Shkolla e mesme nuk ka qenë kurrë vdekjeprurëse si në Deadly Class, e përcaktuar si “një udhëtim drejt pjekurisë plot mister antik dhe rebelim adoleshentësh”.

Deadly Class 2019
Deadly Class 2019
Deadly Class 2019
Deadly Class 2019
Deadly Class 2019
Deadly Class 2019
Deadly Class 2019
Deadly Class 2019
Deadly Class 2019
Deadly Class 2019
Titulli origjinal Deadly Class
Vlerësimi TMDb 7.4 129 vota
Transmetuar në dt: Jan. 16, 2019
Përfunduar në dt: Mar. 20, 2019
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bullets (2021) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
The Mandalorian 2019
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Sexify 2021
Summertime (2020) me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip