Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip

Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip

Sep. 16, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 16, 2021
10

Regjizori

Jay Beattie
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Peacock origjinal i bazuar në romanin e Dan Brown me të njëjtin emër është prekueli i Kodit të Da Vinçit dhe, ashtu si filmi i parë dhe dy vazhdimet, fillimisht ishte menduar të bëhej si një film artistik, me protagonist Tom Hanks dhe drejtuar nga Ron.

 

 

Dan Brown’s The Lost Symbol – për çfarë bëhet fjalë?

Studiuesi i Harvardit Robert Langdon, i ri, por tashmë i famshëm si ekspert i simboleve, është porositur nga CIA për të hetuar një seri misteresh që lidhen me zhdukjen (pengmarrjen e mundshme?) të mentorit të tij. Ai do ta gjejë veten brenda një misioni që do ta çojë atë të zbulojë një komplot kompleks.

Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dan Brown's The Lost Symbol
Vlerësimi TMDb 7.8 31 vota
Transmetuar në dt: Sep. 16, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 23, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dopesick (2021) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
WandaVision 2021
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip