Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip

Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip

Dec. 14, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 14, 2019

Regjizori

Park Ji-eun
Regjizori

Aktorët

Son Ye-jin isYoon Se-Ri
Yoon Se-Ri
Hyun Bin isLee Jung-Hyeok
Lee Jung-Hyeok
Seo Ji-hye isSeo Dan
Seo Dan
Kim Jung-hyun isKoo Seung-Joon
Koo Seung-Joon
Oh Man-seok isJo Cheol-Kang
Jo Cheol-Kang
Kim Young-min isJung Man-Bok
Jung Man-Bok
Yoo Su-bin isKim Joo-Meok
Kim Joo-Meok
Kim Jung-nan isMa Young-Ae
Ma Young-Ae
Kim Sun-young isNa Wol-Sook
Na Wol-Sook
Jang So-yeon isHyun Myung-Sook
Hyun Myung-Sook

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia absolute e dashurisë top-sekrete e një trashëgimtareje chaebol që bëri një ulje emergjente në Korenë e Veriut për shkak të një aksidenti me paragliding dhe një oficeri special të Koresë së Veriut që bie në dashuri me të dhe që po e fsheh dhe e mbron.

Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal 사랑의 불시착
Vlerësimi TMDb 8.8 210 vota
Transmetuar në dt: Dec. 14, 2019
Përfunduar në dt: Feb. 16, 2020
Sezone 1
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 85 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Fatma 2021
Driven (2018) me Titra Shqip
The Serpent 2021
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Vikings (2013)
Foundation (2021) me Titra Shqip
30 Coins 2020
The Gift (2019) me Titra Shqip
Extant 2014
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip