Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip

Nov. 19, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 19, 2021
10

Regjizori

André Nemec
Regjizori

Aktorët

John Cho isSpike Spiegel
Spike Spiegel
Daniella Pineda isFaye Valentine
Faye Valentine

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Me stil dhe vazhdimisht pa para, gjuetarët e shpërblimeve Spike, Jet dhe Faye kalojnë sistemin diellor duke kërkuar punë. Por a mund ta tejkalojnë të kaluarën e Spike?

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cowboy Bebop
Vlerësimi TMDb 7.2 69 vota
Transmetuar në dt: Nov. 19, 2021
Përfunduar në dt: Nov. 19, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Alarm 2019
Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip
Rédl (2018) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Pacific Rim: The Black 2021
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020