Cosmos (2014) me Titra Shqip

Cosmos (2014) me Titra Shqip

Mar. 09, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 09, 2014
10
2Sezoni 2 Mar. 09, 2020
10
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Ann Druyan
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Me drejtimin e astrofizikanit të famshëm Neil deGrasse Tyson, ne eksplorojmë sesi njeriu zbuloi ligjet e natyrës dhe gjeti koordinatat e tij në hapësirë ​​dhe kohë. Falë mënyrave të reja të rrëfimit shkencor, madhështia e universit zbulohet dhe teoritë e rëndësishme shkencore paraqiten me qartësi, duke kombinuar skepticizmin dhe habinë.

Cosmos (2014) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cosmos
Vlerësimi TMDb 8.3 1,029 vota
Transmetuar në dt: Mar. 09, 2014
Përfunduar në dt: Apr. 20, 2020
Sezone 2
Episodet 26
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Marvel Studios: Legends 2021
Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip
The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip
The Last Dance (2020)