Clickbait (2021) me Titra Shqip

Clickbait (2021) me Titra Shqip

Aug. 25, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 25, 2021
10

Regjizori

Tony Ayres
Regjizori

Aktorët

Adrian Grenier isNick Brewer
Nick Brewer
Zoe Kazan isPia Brewer
Pia Brewer
Betty Gabriel isSophie Brewer
Sophie Brewer
Phoenix Raei isRoshan Amiri
Roshan Amiri

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Realitet, trillim apo truk i zgjuar? Familja dhe miqtë e Nick Brewer janë të hutuar dhe të frikësuar kur burri zhduket në ajër dhe rishfaqet në një video në internet që njofton vdekjen e tij kur merren pesë milionë shikime të së njëjtës video. Nick është rrëmbyer, por koha për të gjetur fajtorin dhe për të zbuluar të vërtetën po bëhet më e shkurtër dhe më e shpejtë.

Clickbait (2021) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Clickbait
Vlerësimi TMDb 7.6 62 vota
Transmetuar në dt: Aug. 25, 2021
Përfunduar në dt: Aug. 25, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 44 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dominion 2014
Normal People (2020) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Skylines 2019
True Story (2021) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Vikings (2013)
Who Killed Sara? (2021)
The Serpent 2021
Band of Brothers 2001
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip