Chucky (2021) me Titra Shqip

Chucky (2021) me Titra Shqip

Oct. 12, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 12, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Brad Dourif isChucky (voice)
Chucky (voice)
Zackary Arthur isJake Webber
Jake Webber
Teo Briones isJunior Webber
Junior Webber
Fiona Dourif isNica Pierce
Nica Pierce
Alex Vincent isAndy Barclay
Andy Barclay
Avery Esteves isOliver Hayden
Oliver Hayden

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi një kukull vintazh Chucky del në shitje në oborrin periferik, një qytet idilik amerikan është futur në kaos ndërsa një seri vrasjesh të tmerrshme fillojnë të ekspozojnë hipokrizitë dhe sekretet e qytetit. Ndërkohë, ardhja e armiqve – dhe aleatëve – nga e kaluara e Chucky kërcënon të ekspozojë të vërtetën pas vrasjeve, si dhe origjinën e pallogaritur të kukullës demon.

Chucky (2021) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chucky
Vlerësimi TMDb 8.4 316 vota
Transmetuar në dt: Oct. 12, 2021
Përfunduar në dt: Oct. 12, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 46 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Clickbait (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021)
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Dickinson (2019) me Titra Shqip