Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip

Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip

Apr. 22, 2016
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 22, 2016
9

Regjizori

Aktorët

Rikhard Lepers isVitas (young)
Vitas (young)
Ivanna Sakhno isLera (young)
Lera (young)
Vlad Nikityuk isIgor (young)
Igor (young)
Olesya Vlasova isLera (adult)
Lera (adult)
Viktor Saraykin isIgor (adult)
Igor (adult)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Shpërthimi i Çernobilit në vitin 1986 ndryshoi jetën përgjithmonë… Pas tragjedisë, historitë e gëzimit dhe dhimbjeve, dashurisë dhe ndarjes ringjallen nga hiri i një tragjedie.

Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Чёрный цветок
Transmetuar në dt: Apr. 22, 2016
Përfunduar në dt: May. 13, 2016
Sezone 1
Episodet 4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Sexify 2021
Your Honor 2020
The Falcon and the Winter Soldier 2021
For Life (2020) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Innocent 2017