Breakout Kings (2011) me Titra Shqip

Breakout Kings (2011) me Titra Shqip

Mar. 06, 2011
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 06, 2011
2Sezoni 2 Mar. 04, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Nick Santora
Regjizori

Aktorët

Laz Alonso isCharlie Duchamp
Charlie Duchamp
Domenick Lombardozzi isRay Zancanelli
Ray Zancanelli
Serinda Swan isErica Reed
Erica Reed
Jimmi Simpson isLloyd Lowery
Lloyd Lowery
Brooke Nevin isJulianne Simms
Julianne Simms
Jason Cerbone isAugust Tillman
August Tillman
Mark Day isJimbo Cantrell
Jimbo Cantrell
Rufus Crawford isMan Walking Dog
Man Walking Dog
Malcolm Goodwin isSean 'Shea' Daniels
Sean 'Shea' Daniels

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Të nxitur nga fakti se ka pak gjëra më të rrezikshme se sa një i burgosur që sapo ka shpëtuar, dhe të lodhur nga ndjekja e protokollit dhe përdorimi i metodave të vjetruara të zbatimit të ligjit, veteranët marshallë amerikanë Charlie Duchamp dhe Ray Zancanelli po marrin një qasje joortodokse ndaj punës së tyre: duke përdorur ish të arratisurit për të kapur të arratisurit.

Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breakout Kings
Vlerësimi TMDb 6.4 67 vota
Transmetuar në dt: Mar. 06, 2011
Përfunduar në dt: Apr. 29, 2012
Sezone 2
Episodet 23
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Who Killed Sara? (2021)
Elite (2018) me Titra Shqip
The Pacific 2010
Lost in Space 2018
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
Respect 2020
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
WandaVision 2021