Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip

Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip

Aug. 13, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 13, 2021
10

Regjizori

Nick Antosca
Regjizori

Aktorët

Rosa Salazar isLisa N. Nova
Lisa N. Nova
Eric Lange isLou Burke
Lou Burke
Jeff Ward isRoy Hardaway
Roy Hardaway

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një regjisore shkon në Hollywood në fillim të viteve ’90 për të bërë filmin e saj, por bie në një gropë halucinante të seksit, magjisë, hakmarrjes dhe koteleve.

Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Brand New Cherry Flavor
Vlerësimi TMDb 7.8 16 vota
Transmetuar në dt: Aug. 13, 2021
Përfunduar në dt: Aug. 13, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 51 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lupin 2021 me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021
True Beauty 2020
Who Killed Sara? (2021)
Respect 2020
Love Alarm 2019
Extant 2014
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
Ginny & Georgia 2021