Bodyguard 2018

Bodyguard 2018

Aug. 26, 2018
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 26, 2018

Regjizori

Jed Mercurio
Regjizori

Aktorët

Richard Madden isDavid Budd
David Budd
Keeley Hawes isJulia Montague
Julia Montague
Sophie Rundle isVicky Budd
Vicky Budd
Gina McKee isAnne Sampson
Anne Sampson
Pippa Haywood isLorraine Craddock
Lorraine Craddock
Stuart Bowman isStephen Hunter-Dunn
Stephen Hunter-Dunn
Paul Ready isRob MacDonald
Rob MacDonald
Ash Tandon isDeepak Sharma
Deepak Sharma
Nina Toussaint-White isLouise Rayburn
Louise Rayburn
Vincent Franklin isMike Travis
Mike Travis

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I vendosur në vendet e pushtetit, Bodyguard tregon historinë e David Budd (Richard Madden), një veteran i guximshëm, por jo i besueshëm i luftës, i cili punon për Shërbimin Policor Metropolitan të Londrës si një agjent special i sigurisë. Kur ka për detyrë të mbrojë Ministren ambicioze të Brendshme Julia Montague (Keeley Hawes), Budd përballet me një zgjedhje midis detyrës dhe moralit.

Bodyguard 2018
Bodyguard 2018
Bodyguard 2018
Bodyguard 2018
Titulli origjinal Bodyguard
Vlerësimi TMDb 7.9 354 vota
Transmetuar në dt: Aug. 26, 2018
Përfunduar në dt: Sep. 23, 2018
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lucifer (2016) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
Lupin 2021 me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
When They See Us (2019)
Baby (2018) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Money Heist (2017) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip