Blood of Zeus 2020

Blood of Zeus 2020

Oct. 27, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 27, 2020

Regjizori

Aktorët

Derek Phillips isHeron (voice)
Heron (voice)
Jason O'Mara isZeus (voice)
Zeus (voice)
Jessica Henwick isAlexia (voice)
Alexia (voice)
Claudia Christian isHera (voice)
Hera (voice)
Elias Toufexis isSeraphim (voice)
Seraphim (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një luftë që zhvillohet midis perëndive të Olimpit dhe titanëve, Heron, një i zakonshëm që jeton në periferi të Greqisë antike, bëhet shpresa më e mirë e njerëzimit për ti mbijetuar një ushtrie të keqe demonësh, kur zbulon sekretet e së kaluarës së tij.

Blood of Zeus 2020
Blood of Zeus 2020
Titulli origjinal Blood of Zeus
Vlerësimi TMDb 8.2 249 vota
Transmetuar në dt: Oct. 27, 2020
Përfunduar në dt: Oct. 27, 2020
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Pacific Rim: The Black 2021
Bullets (2021) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Camelot 2011
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Sweet Home (2020) me Titra Shqip