Behind Her Eyes 2021

Behind Her Eyes 2021

Feb. 17, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 17, 2021

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Trilleri origjinal britanik i Netflix fillon si një miniserial psikologjik dhe ngadalë afrohet me personazhet e tij, duke lënë anët e errëta të dalin jashtë. Një histori e bazuar në një roman të Sarah Pinborough, e ngjashme me miniseritë e tjera si The Undoing 2020 me Titra Shqip, por me tipare që devijojnë drejt fantazisë që e bëjnë atë shumë të veçantë.

 

Behind Her Eyes 2021 me Titra Shqip – Për çfarë flet?

Louise është një nënë single e cila punon me kohë të pjesshme si asistente në një studio private dhe pjesën tjetër të kohës kujdeset për djalin e saj shtatë vjeçar Adam. Një mbrëmje në një klub ajo takon një burrë magjepsës, i cili të nesërmen rezulton të jetë mjeku i ri i punësuar në zyrën ku ajo punon. Kur ata takohen përsëri, në fakt, është pikërisht në studio, ku David – (ky është emri i burrit) – mbërriti me gruan e tij Adele. Louise shmang takimin, por në të vërtetë ajo vetëm sa e vonon atë takim. Gradualisht të dy do të vijnë në kontakt dhe do të fillojnë një marrëdhënie që nuk do ta ndalojë Louise të bëjë miqësi në fshehtësi, madje edhe me Adele. Por ajo së shpejti do të zbulojë se kjo situatë është vetëm një aparencë dhe se, në trekëndëshin në të cilin ajo do të gjendet, ka shumë më shumë variabla dhe shumë sekrete që deri tani ishin ruajtur mirë.

Behind Her Eyes 2021
Behind Her Eyes 2021
Behind Her Eyes 2021
Behind Her Eyes 2021
Behind Her Eyes 2021
Behind Her Eyes 2021
Titulli origjinal Behind Her Eyes
Vlerësimi TMDb 7.5 217 vota
Transmetuar në dt: Feb. 17, 2021
Përfunduar në dt: Feb. 17, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Almost Human (2013) me Titra Shqip
Band of Brothers 2001
The Strain (2014) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Your Honor 2020
Solo (2016) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Injustice (2011)
Dominion 2014
Bodyguard 2018