Almost Human (2013) me Titra Shqip

Almost Human (2013) me Titra Shqip

Nov. 17, 2013
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 17, 2013

Regjizori

J.H. Wyman
Regjizori

Aktorët

Karl Urban isJohn Kennex
John Kennex
Minka Kelly isDetective Valerie Stahl
Detective Valerie Stahl
Michael Irby isDetective Richard Paul
Detective Richard Paul
Lili Taylor isMaldonado
Maldonado

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Konceptuar nga J. H. Wyman dhe prodhuar nga J.J. Abrams, Pothuajse Njerëzor është një seri detektive fantastiko-shkencore e vendosur në një të ardhme ku policë dhe androidë të ngjashëm me njerëzit bashkohen për të mbrojtur qytetarët nga bota gjithnjë e më e vështirë për të luftuar.

 

 

Almost Human – Për çfarë flet?

“Në vitin 2048, shkenca dhe teknologjia po zhvillohen me një ritëm të pakontrollueshëm. Droga dhe armët e panjohura pushtojnë rrugët dhe shkollat. Rrjeti i trafikimit është nën kontrollin e organizatave të dhunshme kriminale pa fytyrë dhe niveli i krimit është rritur me 400%. Të pakët në numër dhe të vendosur në qoshe, forca policore miraton një strategji të re: secilit agjent i bashkohet një model i përparuar android, luftarak. “

Almost Human (2013) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Almost Human
Vlerësimi TMDb 7.4 344 vota
Transmetuar në dt: Nov. 17, 2013
Përfunduar në dt: Mar. 03, 2014
Sezone 1
Episodet 13
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The O.C. (2003) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Lucifer (2016) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Chernobyl 2019
Respect 2020
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
When They See Us (2019)