50M² 2021

50M² 2021

Jan. 27, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 27, 2021

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Duke kërkuar të zbulojë të vërtetën për të kaluarën e tij, një rojtar tradhton dikë afër tij dhe merr një identitet të ri në një lagje të vogël të Stambollit.

 

50M² 2021 me Titra Shqip

50M² 2021
50M² 2021
50M² 2021
50M² 2021
Titulli origjinal 50M²
Vlerësimi TMDb 7.5 82 vota
Transmetuar në dt: Jan. 27, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 27, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 49 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

WandaVision 2021
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Bodyguard 2018
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip