30 Coins 2020

30 Coins 2020

Nov. 29, 2020
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 29, 2020

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali origjinal HBO i shkruar dhe drejtuar nga Álex de la Iglesia është më afër horrorit sesa trillerit: historia e një lufte midis së mirës dhe së keqes, e shfaqur tashmë jashtë konkurrencës në Festivalin e Filmit në Venecia, por mbi të gjitha e vlerësuar si pjesë e festivalit të Sitges 2020

 

30 Coins 2020 me titra shqip  – Për çfarë flet?

At Vergara, një ish-boksier, u internua nga Vatikani si një ekzorcist dhe tani jeton në një qytet të largët në Spanjë, me qëllimin e vetëm për të jetuar në paqe dhe për t’i bërë njerëzit të harrojnë të kaluarën e tij. Kur ngjarje misterioze dhe të pashpjegueshme fillojnë të ndodhin, së bashku me zhdukjet dhe vdekjet, ai do të zbulojë se të gjitha janë të lidhura me një objekt të shfaqur misteriozisht nga askund, një monedhë, për të qenë e saktë një nga tridhjetë monedhat për të cilat Juda tradhtoi Jezusin. Por mbi të gjitha Vergara e di se kushdo që do të zotërojë të tridhjetë monedhat do të kishte në duart e tyre një fuqi të madhe dhe të rrezikshme që mund të rrezikonte edhe mbijetesën e botës dhe Selisë së Shenjtë.

30 Coins 2020
30 Coins 2020
30 Coins 2020
30 Coins 2020
30 Coins 2020
Titulli origjinal 30 Monedas
Vlerësimi TMDb 7 321 vota
Transmetuar në dt: Nov. 29, 2020
Përfunduar në dt: Jan. 17, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 61 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Innocent 2017
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
The Irregulars 2021
Your Honor 2020
Normal People (2020) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Vikings (2013)
Chernobyl 2019
The Pembrokeshire Murders (2021)