Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 92 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Zone 414 (2021) me Titra Shqip

Zone 414 (2021) me Titra Shqip

Çfarë fshihet në qytetin e robotëve?Sep. 03, 2021United Kingdom98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërt, Zona 414 është një koloni robotësh humanoidë të fundit të krijuar nga Marlon Veidt, një manjat obsesiv. Kur vajza e tij rebele zhduket, ai punëson hetuesin privat David Carmichael për ta sjellë në shtëpi. Për të gjetur vajzën e humbur, David bashkohet me Jane, një inteligjencë artificiale e avancuar, e pajisur me të njëjtën teknologji si shokët e saj humanoidë dhe të vetëdijshëm, me të gjitha emocionet, ndjenjat dhe ëndrrat e një qenie njerëzore. Duke lëvizur nëpër xhunglën e rrezikshme të hekurt, të dy shpejt bashkojnë pjesët e enigmës për të zgjidhur misterin, por zbulojnë një krim që do t’i shtyjë ata të vënë në dyshim origjinën e Zonës 414 dhe qëllimin e vërtetë pas “Qytetit Robot”.

Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zone 414
Vlerësimi IMDb 7.9 1,395 vota
Vlerësimi TMDb 6 63 vota

Regjizori

Andrew Baird
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Survive the Game (2021) me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Pandorum 2009
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
The Toll 2021
Ant-Man and the Wasp 2018
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip