Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip

Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip

Turistët nga ferri ...Dec. 09, 2010United Kingdom74 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një anije lundrimi plot turistë të Karaibeve shndërrohet në zombie, dy fansa metalarë duhet të luftojnë kundër armagedonit të zombi të armatosur vetëm me shkopa bejsbolli, pije alkoolike … dhe gajde.

Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zombie Driftwood
Vlerësimi IMDb 4.2 418 vota
Vlerësimi TMDb 2.8 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Initiation (2021)
Godmothered 2020
Yes Day 2021
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
The Manor (2021) me Titra Shqip
Son 2021
VHS 94 (2021) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Barbershop 2002