Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 155 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip

Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip

Është gjithmonë më vdekjeprurëse para agimitNov. 18, 2021Germany85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një rrethimi apokaliptik, ushtari amerikan JJ e gjen veten që duhet të lëvizë në sfondin e një bote të errët dhe të mbyllur për të hedhur dritë mbi atë që ndodhi me Vatikanin. Mes frikës, paranojës dhe ndoshta shpresës, do të vihet në skenë një luftë e paprecedentë mes historisë dhe së ardhmes.

Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zeros and Ones
Vlerësimi IMDb 5 84 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 16 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Apostle (2018) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip
The Toll 2021
Monsters of Man 2020
Wild Dog 2021
Hannibal 2001
The Pianist 2002
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Run Hide Fight (2021)
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip