Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Zebra Girl (2021) me Titra Shqip

Zebra Girl (2021) me Titra Shqip

Ajo që ajo donte ishte një familje e lumtur ... dhe një sharrë me hark rozëMay. 28, 2021United Kingdom79 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katerina kalon një jetë provinciale në dukje të përsosur kur rutina e saj e përditshme përmbyset për të zbuluar se burri i saj fsheh një sekret të errët. Kjo do ta bëjë atë të marrë vendime të paimagjinueshme. Përfshirë vrasjen.

Zebra Girl (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zebra Girl
Vlerësimi IMDb 6.9 1,453 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fireball (2009) me Titra Shqip
Children of Men (2006)
Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
Held (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)
Syriana 2005
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip