Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip

Zanetti Story (2015) me Titra Shqip

Feb. 27, 2015Italy80 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Javier Zanetti është një nga legjendat e fundit të futbollit botëror. Në 1995, kur ishte ende djalë, ai u largua nga Buenos Aires për të luajtur në Evropë për Interin. Ai shpejt u bë një nga simbolet e ekipit Nerazzurri dhe kur doli në pension në moshën 40 vjeç, ai fitoi atë që asnjë kapiten tjetër i Interit nuk ka fituar kurrë në karrierën e tij, duke përfaqësuar më shumë sesa thjesht një kampion.

Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Javier Zanetti capitano da Buenos Aires
Vlerësimi IMDb 7.9 220 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 18 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Dissident (2020)
Stripped: Los Angeles 2020
Becoming 2020
Messi (2014) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
Seaspiracy 2021
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Wordplay 2006
Biggie: I Got a Story to Tell 2021