Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 216 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Zack Snyder’s Justice League 2021

Zack Snyder’s Justice League 2021

Mar. 18, 2021United States, United Kingdom242 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I vendosur për të siguruar që sakrifica përfundimtare e Supermenit nuk ishte e kotë, Bruce Wayne bashkon forcat me Diana Prince për të rekrutuar një ekip metahumans për të mbrojtur botën nga një kërcënim i pashmangshëm i përmasave katastrofike.

Detyra rezulton të jetë më e vështirë nga sa e imagjinonte Bruce, pasi secili përbërës duhet të përballet me demonët e së kaluarës së tyre, për të kapërcyer atë që i ka bllokuar, duke i lejuar ata të bashkohen dhe më në fund të formojnë një ligë heronjsh të paparë.

Më në fund së bashku, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg dhe The Flash mund të jenë të vonuara për të shpëtuar planetin nga Steppenwolf, DeSaad dhe Darkseid dhe qëllimet e tyre të tmerrshme

Zack Snyder’s Justice League 2021
Zack Snyder’s Justice League 2021
Zack Snyder’s Justice League 2021
Zack Snyder’s Justice League 2021
Zack Snyder’s Justice League 2021
Zack Snyder’s Justice League 2021
Zack Snyder’s Justice League 2021
Zack Snyder’s Justice League 2021
Zack Snyder’s Justice League 2021
Zack Snyder’s Justice League 2021
Titulli origjinal Zack Snyder's Justice League
Vlerësimi IMDb 8.1 271,311 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 5,212 vota

Regjizori

Zack Snyder
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Henry Cavill isClark Kent / Superman / Kal-El
Clark Kent / Superman / Kal-El
Gal Gadot isDiana Prince / Wonder Woman
Diana Prince / Wonder Woman
Jason Momoa isArthur Curry / Aquaman
Arthur Curry / Aquaman
Ezra Miller isBarry Allen / The Flash
Barry Allen / The Flash
Ray Fisher isVictor Stone / Cyborg
Victor Stone / Cyborg
Amy Adams isLois Lane
Lois Lane
Jeremy Irons isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Connie Nielsen isQueen Hippolyta
Queen Hippolyta
Diane Lane isMartha Kent
Martha Kent
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bourne Legacy 2012
300 2006
Jawbone (2017)
Legion 2010
Infidel 2019
Twist (2021) me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017
400 Bullets 2021
The Yin Yang Master 2021
Braveheart 1995
Double Impact 1991
Dark Phoenix 2019