Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 125 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip

Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip

Aug. 20, 201395 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e formimit të një gruaje shtatëmbëdhjetë vjeçare franceze – nga shfaqja e dëshirës seksuale në kohën e saj të parë, nga eksplorimi i dashurisë në kërkimin e një identiteti të saj – shpaloset gjatë katër sezoneve dhe katër këngëve.

Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jeune & Jolie
Vlerësimi IMDb 5.8 9,347 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 909 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
Infinite (2021) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
Meander (2021) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
Making Love 2000
Attila (2001) me Titra Shqip
Really Love (2020) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011