Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip

You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip

Jun. 05, 2008United States113 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Zohan është një agjent izraelit i Mossad jashtëzakonisht i aftë dhe i trajnuar, i cili vendos të heqë dorë nga puna për të ndryshuar jetën e tij, duke u shtirur i vdekur dhe duke u transferuar në New York, ku ëndërron të bëhet një berber. Mbërritur në SHBA në kërkim të integrimit, ai fsheh origjinën e tij dhe arrin të jetë i suksesshëm me metoda joortodokse, por jashtëzakonisht efektive për audiencën femërore. Por dikush aspak me qëllim të mirë zbulon se kush është.

You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal You Don't Mess with the Zohan
Vlerësimi IMDb 5.5 193,520 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 2,785 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
The Runners (2020)
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
Just Say Yes (2021) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
The Wolverine 2013
Rush Hour 2 2001
X-Men: Apocalypse 2016
Rang De (2021) me Titra Shqip
Eltilerin Savaşı 2020
Pixie 2020