Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 127 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Yes Day 2021

Yes Day 2021

For 24 hours, kids make the rules.Mar. 12, 2021United States86 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të lodhur nga detyrimi për tu thënë gjithmonë “jo” fëmijëve dhe kolegëve të tyre, Allison dhe Carlos vendosin t’u japin të tre fëmijëve një ditë ku do thonë veç PO, në të cilën këta të fundit do të diktojnë rregullat për 24 orë. Këto ngjarje do të çojnë papritur familjen të përjetojë një aventurë që të lë pa frymë në Los Anxhelos që do t’i sjellë ata më afër se kurrë.

Yes Day 2021
Yes Day 2021
Yes Day 2021
Yes Day 2021
Yes Day 2021
Titulli origjinal Yes Day
Vlerësimi IMDb 5.7 17,560 vota
Vlerësimi TMDb 7 581 vota

Regjizori

Miguel Arteta
Regjizori

Aktorët

Jennifer Garner isAllison Torres
Allison Torres
Edgar Ramírez isCarlos Torres
Carlos Torres
Jenna Ortega isKatie Torres
Katie Torres
Julian Lerner isNando Torres
Nando Torres
Everly Carganilla isEllie Torres
Ellie Torres
H.E.R. isH.E.R.
H.E.R.
Nat Faxon isMr. Deacon
Mr. Deacon
Molly Sims isHiring Executive
Hiring Executive
Fortune Feimster isJean the Paramedic
Jean the Paramedic
Arturo Castro isOfficer Jones
Officer Jones
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Hate by Dani Rovira (2021) me Titra Shqip
Made 2001
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Black Bear 2020
Jathi Ratnalu 2021
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Willy’s Wonderland 2021